AleksanderŁyczka
- 2022–2026
- 67 meczów
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 722pktw karierze
- 10,8pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2035 min | 30:22 |
| Punkty | 722 | 10,8 |
| Zbiórki | 166 | 2,5 |
| — w ataku | 33 | 0,5 |
| — w obronie | 133 | 2,0 |
| Asysty | 128 | 1,9 |
| Przechwyty | 66 | 1,0 |
| Bloki | 14 | 0,2 |
| Straty | 105 | 1,6 |
| Przewinienia | 115 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 135 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 564 | 8,4 |
- 41,3%FG265 z 641 z gry
- 29,3%3P89 z 304 za trzy
- 66,9%FT103 z 154 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 265 | 641 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 176 | 337 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 89 | 304 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 103 | 154 | 66,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 36:02 | 73 | 18,3 | 3,3 | 3,5 | 2,3 | 0,3 | 43,1% | 25,0% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 40:14 | 244 | 18,8 | 3,5 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 44,3% | 30,1% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 26:33 | 96 | 8,0 | 1,8 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 60,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 41:16 | 111 | 12,3 | 2,4 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 41,8% | 30,6% | 73,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 28:32 | 112 | 9,3 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 44,7% | 30,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 24:38 | 47 | 6,7 | 2,3 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 41,5% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 16:17 | 39 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 26,7% | 16,7% | 52,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






