AleksanderŁyczka
3PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2022–2026
- 67 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 244pktw 13 meczach
- 18,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 523 min | 40:14 |
| Punkty | 244 | 18,8 |
| Zbiórki | 46 | 3,5 |
| — w ataku | 5 | 0,4 |
| — w obronie | 41 | 3,2 |
| Asysty | 36 | 2,8 |
| Przechwyty | 19 | 1,5 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 27 | 2,1 |
| Przewinienia | 25 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 48 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 190 | 14,6 |
- 44,3%FG90 z 203 z gry
- 30,1%3P28 z 93 za trzy
- 66,7%FT36 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 90 | 203 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 62 | 110 | 56,4% |
| Rzuty za trzy | 28 | 93 | 30,1% |
| Rzuty wolne | 36 | 54 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P62 : 72 | 48:00 | 26 | 5 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z81 : 79 | 56:22 | 24 | 4 | 1 | |
| 25 maj 2025 | P62 : 70 | 48:00 | 21 | 2 | 2 | |
| 18 maj 2025 | P54 : 67 | 45:27 | 12 | 5 | 2 | |
| 11 maj 2025 | Z80 : 68 | 36:00 | 16 | 4 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | Z65 : 58 | 31:48 | 19 | 2 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z79 : 67 | 43:47 | 19 | 7 | 1 | |
| 30 mar 2025 | Z83 : 72 | 31:55 | 14 | 2 | 1 | |
| 23 mar 2025 | P70 : 110 | 23:26 | 12 | 0 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P63 : 73 | 38:32 | 17 | 1 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z85 : 57 | 41:12 | 26 | 3 | 5 | |
| 2 mar 2025 | Z104 : 60 | 33:07 | 14 | 8 | 3 | |
| 23 lut 2025 | Z80 : 51 | 45:25 | 24 | 3 | 11 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 67 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 36:02 | 73 | 18,3 | 3,3 | 3,5 | 2,3 | 0,3 | 43,1% | 25,0% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 40:14 | 244 | 18,8 | 3,5 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 44,3% | 30,1% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 26:33 | 96 | 8,0 | 1,8 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 60,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 41:16 | 111 | 12,3 | 2,4 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 41,8% | 30,6% | 73,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 28:32 | 112 | 9,3 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 44,7% | 30,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 24:38 | 47 | 6,7 | 2,3 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 41,5% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 16:17 | 39 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 26,7% | 16,7% | 52,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






