AleksanderŁyczka
3PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 67 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 96pktw 12 meczach
- 8,0pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 319 min | 26:33 |
| Punkty | 96 | 8,0 |
| Zbiórki | 21 | 1,8 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 19 | 1,6 |
| Asysty | 14 | 1,2 |
| Przechwyty | 10 | 0,8 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 21 | 1,8 |
| Przewinienia | 24 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 55 | 4,6 |
- 36,8%FG35 z 95 z gry
- 31,8%3P14 z 44 za trzy
- 60,0%FT12 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 95 | 36,8% |
| Rzuty za dwa | 21 | 51 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 14 | 44 | 31,8% |
| Rzuty wolne | 12 | 20 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z72 : 66 | 19:46 | 12 | 2 | 0 | |
| 19 sty 2025 | Z83 : 74 | 17:37 | 0 | 0 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z70 : 55 | 21:08 | 7 | 1 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z71 : 59 | 36:22 | 13 | 1 | 3 | |
| 1 gru 2024 | P74 : 87 | 48:00 | 11 | 2 | 0 | |
| 24 lis 2024 | P66 : 72 | 33:10 | 3 | 2 | 1 | |
| 17 lis 2024 | Z20 : 0 | 18:00 | 5 | 3 | 2 | |
| 27 paź 2024 | Z63 : 61 | 18:18 | 5 | 1 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z83 : 56 | 24:58 | 13 | 1 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z78 : 68 | 20:08 | 12 | 1 | 3 | |
| 6 paź 2024 | P65 : 67 | 31:58 | 8 | 4 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | Z77 : 62 | 29:06 | 7 | 3 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 67 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 36:02 | 73 | 18,3 | 3,3 | 3,5 | 2,3 | 0,3 | 43,1% | 25,0% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 40:14 | 244 | 18,8 | 3,5 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 44,3% | 30,1% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 26:33 | 96 | 8,0 | 1,8 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 60,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 41:16 | 111 | 12,3 | 2,4 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 41,8% | 30,6% | 73,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 28:32 | 112 | 9,3 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 44,7% | 30,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 24:38 | 47 | 6,7 | 2,3 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 41,5% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 16:17 | 39 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 26,7% | 16,7% | 52,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






