Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 23:15 |
| Punkty | 33 | 2,5 |
| Zbiórki | 38 | 2,9 |
| — w ataku | 17 | 1,3 |
| — w obronie | 21 | 1,6 |
| Asysty | 29 | 2,2 |
| Przechwyty | 14 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 0,8 |
| Przewinienia | 19 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 78 | 6,0 |
- 44,1%FG15 z 34 z gry
- 14,3%3P1 z 7 za trzy
- 25,0%FT2 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 34 | 44,1% |
| Rzuty za dwa | 14 | 27 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 8 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 21:25 | 0 | 3 | 2 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 15:09 | 2 | 1 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 19:19 | 6 | 3 | 3 | |
| 22 gru 2024 | Z78 : 48 | 22:13 | 0 | 2 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 15:20 | 0 | 4 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z67 : 50 | 16:40 | 2 | 5 | 2 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 32:52 | 2 | 6 | 5 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 21:07 | 0 | 1 | 2 | |
| 26 paź 2024 | P58 : 59 | 20:30 | 0 | 1 | 2 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 36:37 | 11 | 4 | 6 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 18:43 | 4 | 1 | 0 | |
| 5 paź 2024 | Z63 : 49 | 16:16 | 2 | 3 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z61 : 38 | 46:02 | 4 | 4 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 44 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 15:41 | 15 | 1,3 | 1,4 | 1,1 | 0,8 | 0,1 | 50,0% | 42,9% | — |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 16:15 | 14 | 1,6 | 1,9 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 35,3% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 23:15 | 33 | 2,5 | 2,9 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 14,3% | 25,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 20:58 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 100,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 19:00 | 23 | 2,6 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 37,0% | 20,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






