AlirizaDemireli
13TEAM EUROPE2. Liga · 6WBA
- 2025–2026
- 31 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 62pktw 11 meczach
- 5,6pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 32:24 |
| Punkty | 62 | 5,6 |
| Zbiórki | 77 | 7,0 |
| — w ataku | 18 | 1,6 |
| — w obronie | 59 | 5,4 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 7 | 0,6 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 118 | 10,7 |
- 41,8%FG23 z 55 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 51,7%FT15 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 55 | 41,8% |
| Rzuty za dwa | 22 | 53 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 29 | 51,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 60 | 29:15 | 11 | 8 | 3 | |
| 7 cze 2025 | Z71 : 65 | 39:23 | 7 | 10 | 1 | |
| 1 cze 2025 | Z64 : 53 | 37:55 | 2 | 9 | 5 | |
| 17 maj 2025 | Z59 : 54 | 37:02 | 3 | 9 | 1 | |
| 11 maj 2025 | Z63 : 50 | 34:28 | 6 | 5 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | Z79 : 68 | 38:42 | 10 | 5 | 0 | |
| 12 kwi 2025 | P51 : 81 | 28:55 | 8 | 8 | 1 | |
| 30 mar 2025 | Z65 : 61 | 24:25 | 0 | 8 | 0 | |
| 22 mar 2025 | Z80 : 62 | 28:01 | 4 | 5 | 2 | |
| 8 mar 2025 | Z81 : 62 | 20:34 | 1 | 4 | 1 | |
| 22 lut 2025 | Z65 : 45 | 37:40 | 10 | 6 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 31 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 38:24 | 93 | 11,6 | 8,6 | 1,9 | 0,4 | 1,1 | 55,2% | 45,5% | 58,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:52 | 79 | 7,9 | 5,2 | 1,7 | 0,5 | 0,4 | 55,0% | 25,0% | 70,6% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 33:45 | 13 | 13,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 60,0% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 32:24 | 62 | 5,6 | 7,0 | 1,5 | 0,6 | 0,7 | 41,8% | 50,0% | 51,7% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 42:46 | 4 | 4,0 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 20,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






