AlirizaDemirelli
13AMBITNI AMATORZY3. Liga · 3WBA
- 2022–2024
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 109pktw 8 meczach
- 13,6pktna mecz
- 17,9zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 336 min | 41:59 |
| Punkty | 109 | 13,6 |
| Zbiórki | 143 | 17,9 |
| — w ataku | 38 | 4,8 |
| — w obronie | 105 | 13,1 |
| Asysty | 28 | 3,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 15 | 1,9 |
| Straty | 22 | 2,8 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 211 | 26,4 |
- 43,6%FG44 z 101 z gry
- 20,8%3P5 z 24 za trzy
- 50,0%FT16 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 101 | 43,6% |
| Rzuty za dwa | 39 | 77 | 50,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 24 | 20,8% |
| Rzuty wolne | 16 | 32 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 lis 2023 | Z78 : 67 | 38:40 | 13 | 12 | 5 | |
| 18 lis 2023 | P77 : 93 | 48:00 | 7 | 14 | 4 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 85 | 39:31 | 9 | 16 | 3 | |
| 5 lis 2023 | P51 : 58 | 37:31 | 5 | 14 | 4 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 69 | 45:16 | 16 | 25 | 4 | |
| 8 paź 2023 | P72 : 79 | 40:38 | 22 | 21 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 54 | 48:00 | 23 | 29 | 4 | |
| 24 wrz 2023 | P62 : 63 | 38:15 | 14 | 12 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 40 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 9 | 22:36 | 29 | 3,2 | 6,9 | 0,8 | 0,4 | 0,9 | 33,3% | 0,0% | 43,8% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 41:59 | 109 | 13,6 | 17,9 | 3,5 | 1,4 | 1,9 | 43,6% | 20,8% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 43:03 | 111 | 13,9 | 14,1 | 2,9 | 1,6 | 1,9 | 39,4% | 22,9% | 59,5% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 31:21 | 51 | 7,3 | 10,9 | 1,6 | 0,9 | 2,6 | 41,5% | 16,7% | 57,1% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 39:24 | 112 | 14,0 | 12,4 | 1,3 | 0,5 | 1,6 | 52,9% | 28,6% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






