AlirizaDemirelli
13AMBITNI AMATORZY3. Liga · 2WBA
- 2022–2024
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 111pktw 8 meczach
- 13,9pktna mecz
- 14,1zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 344 min | 43:03 |
| Punkty | 111 | 13,9 |
| Zbiórki | 113 | 14,1 |
| — w ataku | 39 | 4,9 |
| — w obronie | 74 | 9,3 |
| Asysty | 23 | 2,9 |
| Przechwyty | 13 | 1,6 |
| Bloki | 15 | 1,9 |
| Straty | 24 | 3,0 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 174 | 21,8 |
- 39,4%FG39 z 99 z gry
- 22,9%3P8 z 35 za trzy
- 59,5%FT25 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 99 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 31 | 64 | 48,4% |
| Rzuty za trzy | 8 | 35 | 22,9% |
| Rzuty wolne | 25 | 42 | 59,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 kwi 2023 | P56 : 64 | 40:34 | 10 | 13 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | P56 : 134 | 36:00 | 14 | 11 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P51 : 69 | 48:00 | 5 | 16 | 1 | |
| 19 mar 2023 | P67 : 68 | 40:49 | 21 | 15 | 1 | |
| 12 mar 2023 | Z80 : 56 | 43:34 | 21 | 23 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P56 : 58 | 44:22 | 6 | 11 | 4 | |
| 4 lut 2023 | P85 : 115 | 48:00 | 21 | 14 | 6 | |
| 29 sty 2023 | P40 : 108 | 43:01 | 13 | 10 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 40 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 9 | 22:36 | 29 | 3,2 | 6,9 | 0,8 | 0,4 | 0,9 | 33,3% | 0,0% | 43,8% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 41:59 | 109 | 13,6 | 17,9 | 3,5 | 1,4 | 1,9 | 43,6% | 20,8% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 43:03 | 111 | 13,9 | 14,1 | 2,9 | 1,6 | 1,9 | 39,4% | 22,9% | 59,5% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 31:21 | 51 | 7,3 | 10,9 | 1,6 | 0,9 | 2,6 | 41,5% | 16,7% | 57,1% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 39:24 | 112 | 14,0 | 12,4 | 1,3 | 0,5 | 1,6 | 52,9% | 28,6% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






