AndreiNegrea
21TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2025
- 51 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 12pktw 7 meczach
- 1,7pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 154 min | 21:59 |
| Punkty | 12 | 1,7 |
| Zbiórki | 13 | 1,9 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 8 | 1,1 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 11 | 1,6 |
- 24,0%FG6 z 25 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 25 | 24,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 kwi 2023 | Z63 : 54 | 26:43 | 2 | 4 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 15:16 | 0 | 2 | 0 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 18:03 | 0 | 1 | 0 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 21:26 | 2 | 1 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 25:58 | 6 | 2 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 21:25 | 0 | 0 | 1 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 25:01 | 2 | 3 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 51 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 20:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 24:49 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 22:37 | 18 | 2,0 | 3,1 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 31,0% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 21:07 | 26 | 3,3 | 1,6 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 38,2% | — | 0,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 21:59 | 12 | 1,7 | 1,9 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 24,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 12:36 | 8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 0,2 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 12:20 | 11 | 1,6 | 0,7 | 0,9 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 18:55 | 7 | 1,8 | 3,5 | 0,0 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | — | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:37 | 4 | 0,8 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






