AndrzejBagiński
6PIASECZUSETS1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 124pktw 11 meczach
- 11,3pktna mecz
- 9,9zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 447 min | 40:37 |
| Punkty | 124 | 11,3 |
| Zbiórki | 109 | 9,9 |
| — w ataku | 28 | 2,5 |
| — w obronie | 81 | 7,4 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 21 | 1,9 |
| Przewinienia | 28 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 168 | 15,3 |
- 39,2%FG51 z 130 z gry
- 20,5%3P8 z 39 za trzy
- 66,7%FT14 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 130 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 43 | 91 | 47,3% |
| Rzuty za trzy | 8 | 39 | 20,5% |
| Rzuty wolne | 14 | 21 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | Z63 : 56 | 42:31 | 9 | 7 | 4 | |
| 15 sty 2023 | P71 : 71 | 50:25 | 14 | 13 | 0 | |
| 17 gru 2022 | Z69 : 49 | 33:06 | 9 | 7 | 2 | |
| 4 gru 2022 | P66 : 76 | 40:58 | 10 | 12 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z75 : 71 | 44:00 | 13 | 15 | 5 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 60 | 37:53 | 7 | 9 | 4 | |
| 13 lis 2022 | Z81 : 46 | 45:25 | 6 | 15 | 4 | |
| 6 lis 2022 | Z66 : 64 | 41:46 | 21 | 11 | 3 | |
| 23 paź 2022 | Z85 : 62 | 38:55 | 14 | 6 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z97 : 50 | 38:57 | 18 | 12 | 2 | |
| 9 paź 2022 | Z69 : 59 | 32:53 | 3 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 29:29 | 43 | 8,6 | 8,8 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 42,9% | 14,3% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 45:16 | 12 | 12,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 35,3% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 31:01 | 108 | 9,0 | 7,3 | 2,7 | 0,4 | 0,2 | 51,2% | 29,0% | 55,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 32:45 | 85 | 7,1 | 7,9 | 2,7 | 0,9 | 0,4 | 47,3% | 13,6% | 63,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 26:21 | 68 | 5,2 | 5,5 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 38,8% | 18,5% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 37:42 | 114 | 9,5 | 7,8 | 2,4 | 0,3 | 0,4 | 44,2% | 19,2% | 68,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:00 | 127 | 9,8 | 6,1 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 32,4% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 14 | 37:08 | 162 | 11,6 | 7,4 | 2,0 | 0,9 | 0,6 | 47,8% | 24,3% | 65,7% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 40:37 | 124 | 11,3 | 9,9 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 39,2% | 20,5% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:24 | 147 | 11,3 | 6,8 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 51,8% | 42,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:32 | 123 | 11,2 | 7,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 42,7% | 28,9% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:15 | 88 | 17,6 | 18,2 | 7,0 | 2,4 | 1,8 | 47,6% | 20,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






