AndrzejBagiński
4PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 68pktw 13 meczach
- 5,2pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 342 min | 26:21 |
| Punkty | 68 | 5,2 |
| Zbiórki | 71 | 5,5 |
| — w ataku | 18 | 1,4 |
| — w obronie | 53 | 4,1 |
| Asysty | 16 | 1,2 |
| Przechwyty | 9 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 20 | 1,5 |
| Przewinienia | 21 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 95 | 7,3 |
- 38,8%FG31 z 80 z gry
- 18,5%3P5 z 27 za trzy
- 33,3%FT1 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 80 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 26 | 53 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 27 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 3 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z72 : 66 | 19:07 | 3 | 4 | 2 | |
| 19 sty 2025 | Z83 : 74 | 26:25 | 6 | 4 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z70 : 55 | 21:22 | 2 | 3 | 1 | |
| 22 gru 2024 | Z72 : 49 | 30:40 | 8 | 9 | 3 | |
| 15 gru 2024 | Z71 : 59 | 24:31 | 9 | 2 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P74 : 87 | 32:57 | 4 | 3 | 0 | |
| 24 lis 2024 | P66 : 72 | 30:19 | 4 | 9 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z20 : 0 | 23:31 | 3 | 2 | 1 | |
| 27 paź 2024 | Z63 : 61 | 27:58 | 8 | 7 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z83 : 56 | 27:18 | 2 | 9 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z78 : 68 | 21:30 | 5 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P65 : 67 | 26:58 | 7 | 5 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | Z77 : 62 | 29:51 | 7 | 11 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 29:29 | 43 | 8,6 | 8,8 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 42,9% | 14,3% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 45:16 | 12 | 12,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 35,3% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 31:01 | 108 | 9,0 | 7,3 | 2,7 | 0,4 | 0,2 | 51,2% | 29,0% | 55,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 32:45 | 85 | 7,1 | 7,9 | 2,7 | 0,9 | 0,4 | 47,3% | 13,6% | 63,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 26:21 | 68 | 5,2 | 5,5 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 38,8% | 18,5% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 37:42 | 114 | 9,5 | 7,8 | 2,4 | 0,3 | 0,4 | 44,2% | 19,2% | 68,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:00 | 127 | 9,8 | 6,1 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 32,4% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 14 | 37:08 | 162 | 11,6 | 7,4 | 2,0 | 0,9 | 0,6 | 47,8% | 24,3% | 65,7% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 40:37 | 124 | 11,3 | 9,9 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 39,2% | 20,5% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:24 | 147 | 11,3 | 6,8 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 51,8% | 42,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:32 | 123 | 11,2 | 7,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 42,7% | 28,9% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:15 | 88 | 17,6 | 18,2 | 7,0 | 2,4 | 1,8 | 47,6% | 20,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






