AndrzejBagiński
6PIASECZUSETS1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 147pktw 13 meczach
- 11,3pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 434 min | 33:24 |
| Punkty | 147 | 11,3 |
| Zbiórki | 89 | 6,8 |
| — w ataku | 26 | 2,0 |
| — w obronie | 63 | 4,8 |
| Asysty | 28 | 2,2 |
| Przechwyty | 8 | 0,6 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 16 | 1,2 |
| Przewinienia | 24 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 200 | 15,4 |
- 51,8%FG58 z 112 z gry
- 42,5%3P17 z 40 za trzy
- 66,7%FT14 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 58 | 112 | 51,8% |
| Rzuty za dwa | 41 | 72 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 17 | 40 | 42,5% |
| Rzuty wolne | 14 | 21 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 26:32 | 6 | 3 | 1 | |
| 12 cze 2022 | Z73 : 67 | 28:31 | 5 | 5 | 3 | |
| 11 cze 2022 | Z61 : 48 | 31:49 | 10 | 4 | 1 | |
| 5 cze 2022 | Z101 : 58 | 28:01 | 15 | 7 | 3 | |
| 4 cze 2022 | Z90 : 63 | 34:47 | 17 | 4 | 2 | |
| 29 maj 2022 | Z89 : 58 | 36:33 | 6 | 6 | 3 | |
| 8 maj 2022 | Z89 : 71 | 36:32 | 12 | 8 | 2 | |
| 24 kwi 2022 | Z77 : 56 | 35:57 | 17 | 10 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | Z79 : 73 | 26:23 | 7 | 3 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z79 : 68 | 30:38 | 9 | 10 | 0 | |
| 20 mar 2022 | Z63 : 58 | 44:00 | 11 | 9 | 3 | |
| 13 mar 2022 | Z91 : 56 | 37:34 | 5 | 10 | 6 | |
| 6 mar 2022 | Z93 : 46 | 36:55 | 27 | 10 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 29:29 | 43 | 8,6 | 8,8 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 42,9% | 14,3% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 45:16 | 12 | 12,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 35,3% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 31:01 | 108 | 9,0 | 7,3 | 2,7 | 0,4 | 0,2 | 51,2% | 29,0% | 55,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 32:45 | 85 | 7,1 | 7,9 | 2,7 | 0,9 | 0,4 | 47,3% | 13,6% | 63,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 26:21 | 68 | 5,2 | 5,5 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 38,8% | 18,5% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 37:42 | 114 | 9,5 | 7,8 | 2,4 | 0,3 | 0,4 | 44,2% | 19,2% | 68,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:00 | 127 | 9,8 | 6,1 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 32,4% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 14 | 37:08 | 162 | 11,6 | 7,4 | 2,0 | 0,9 | 0,6 | 47,8% | 24,3% | 65,7% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 40:37 | 124 | 11,3 | 9,9 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 39,2% | 20,5% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:24 | 147 | 11,3 | 6,8 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 51,8% | 42,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:32 | 123 | 11,2 | 7,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 42,7% | 28,9% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:15 | 88 | 17,6 | 18,2 | 7,0 | 2,4 | 1,8 | 47,6% | 20,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






