AndrzejBagiński
4PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 108pktw 12 meczach
- 9,0pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 372 min | 31:01 |
| Punkty | 108 | 9,0 |
| Zbiórki | 87 | 7,3 |
| — w ataku | 26 | 2,2 |
| — w obronie | 61 | 5,1 |
| Asysty | 32 | 2,7 |
| Przechwyty | 5 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 16 | 1,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 167 | 13,9 |
- 51,2%FG44 z 86 z gry
- 29,0%3P9 z 31 za trzy
- 55,0%FT11 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 86 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 35 | 55 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 11 | 20 | 55,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P33 : 74 | 28:19 | 3 | 1 | 1 | |
| 24 maj 2026 | Z54 : 51 | 31:26 | 3 | 5 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z92 : 77 | 25:16 | 11 | 8 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | Z89 : 69 | 35:27 | 15 | 6 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z84 : 65 | 32:42 | 12 | 9 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z80 : 69 | 32:31 | 9 | 9 | 4 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 61 | 27:19 | 7 | 13 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z98 : 62 | 40:28 | 13 | 10 | 6 | |
| 8 mar 2026 | P66 : 70 | 36:46 | 7 | 6 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z71 : 67 | 36:42 | 12 | 7 | 3 | |
| 22 lut 2026 | Z77 : 67 | 31:46 | 11 | 10 | 5 | |
| 15 lut 2026 | Z83 : 74 | 13:28 | 5 | 3 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 29:29 | 43 | 8,6 | 8,8 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 42,9% | 14,3% | 100,0% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 45:16 | 12 | 12,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 35,3% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 31:01 | 108 | 9,0 | 7,3 | 2,7 | 0,4 | 0,2 | 51,2% | 29,0% | 55,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 32:45 | 85 | 7,1 | 7,9 | 2,7 | 0,9 | 0,4 | 47,3% | 13,6% | 63,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 26:21 | 68 | 5,2 | 5,5 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 38,8% | 18,5% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 37:42 | 114 | 9,5 | 7,8 | 2,4 | 0,3 | 0,4 | 44,2% | 19,2% | 68,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:00 | 127 | 9,8 | 6,1 | 2,2 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 32,4% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 14 | 37:08 | 162 | 11,6 | 7,4 | 2,0 | 0,9 | 0,6 | 47,8% | 24,3% | 65,7% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 40:37 | 124 | 11,3 | 9,9 | 2,5 | 0,8 | 0,5 | 39,2% | 20,5% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 33:24 | 147 | 11,3 | 6,8 | 2,2 | 0,6 | 0,4 | 51,8% | 42,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 37:32 | 123 | 11,2 | 7,5 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 42,7% | 28,9% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:15 | 88 | 17,6 | 18,2 | 7,0 | 2,4 | 1,8 | 47,6% | 20,8% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






