AndrzejBagiński
4PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 122 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 68pktw 13 meczach
- 5,2pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 41,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,8%
- 41,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 49,2%
- 33,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,0%
Średnia ligi to średnia z 118 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (5WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 9najwięcej punktówz POLIBUDA, 15 gru 2024
- 11najwięcej zbiórekz POST PRIME, 29 wrz 2024
- 3najwięcej asystz BANKSTERS, 22 gru 2024
- 18najlepszy mecz (EFF)8 pkt, 9 zb, 3 as — z BANKSTERS, 22 gru 2024
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 122 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4202 min | 34:26 |
| Punkty | 1201 | 9,8 |
| Zbiórki | 952 | 7,8 |
| — w ataku | 286 | 2,3 |
| — w obronie | 666 | 5,5 |
| Asysty | 290 | 2,4 |
| Przechwyty | 90 | 0,7 |
| Bloki | 48 | 0,4 |
| Straty | 187 | 1,5 |
| Przewinienia | 216 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 174 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 1734 | 14,2 |
- 45,8%FG496 z 1082 z gry
- 25,2%3P86 z 341 za trzy
- 62,4%FT123 z 197 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 496 | 1082 | 45,8% |
| Rzuty za dwa | 410 | 741 | 55,3% |
| Rzuty za trzy | 86 | 341 | 25,2% |
| Rzuty wolne | 123 | 197 | 62,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez Mlode Wilki, 19 cze 2021
- Mecz 15+ zbiórek8 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 27 wrz 2026
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z Mlode Wilki, 19 cze 2021
- Mecz 4+ trójkiz NTL, 4 cze 2022
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1201
- 50 meczówrozegranych meczów: 121
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
Mlode Wilki19 cze 202119pkt23zb11as47eff
Psychobasket Warszawa13 cze 202120pkt19zb6as36eff
TEKOpro4 cze 202111pkt19zb9as36eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






