AndrzejDziedziewicz
- 2024–2026
- 25 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 307pktw karierze
- 12,3pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 762 min | 30:29 |
| Punkty | 307 | 12,3 |
| Zbiórki | 189 | 7,6 |
| — w ataku | 49 | 2,0 |
| — w obronie | 140 | 5,6 |
| Asysty | 64 | 2,6 |
| Przechwyty | 110 | 4,4 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 44 | 1,8 |
| Przewinienia | 94 | 3,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 511 | 20,4 |
- 51,1%FG118 z 231 z gry
- 34,0%3P33 z 97 za trzy
- 84,4%FT38 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 118 | 231 | 51,1% |
| Rzuty za dwa | 85 | 134 | 63,4% |
| Rzuty za trzy | 33 | 97 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 38 | 45 | 84,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 45:21 | 61 | 20,3 | 13,3 | 3,3 | 4,0 | 0,0 | 48,6% | 52,6% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 12:30 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 22:19 | 10 | 10,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 18:20 | 19 | 3,8 | 3,4 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 9,1% | — |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 14:37 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 34:33 | 25 | 12,5 | 8,0 | 2,5 | 6,0 | 1,5 | 45,5% | 28,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 34:00 | 161 | 14,6 | 9,4 | 3,5 | 5,7 | 0,2 | 58,0% | 31,4% | 76,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:07 | 17 | 17,0 | 7,0 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 46,7% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






