AndrzejDziedziewicz
13POLSKA KLUB SPORTOWY2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 25 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 161pktw 11 meczach
- 14,6pktna mecz
- 9,4zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 374 min | 34:00 |
| Punkty | 161 | 14,6 |
| Zbiórki | 103 | 9,4 |
| — w ataku | 32 | 2,9 |
| — w obronie | 71 | 6,5 |
| Asysty | 39 | 3,5 |
| Przechwyty | 63 | 5,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 45 | 4,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 298 | 27,1 |
- 58,0%FG65 z 112 z gry
- 31,4%3P11 z 35 za trzy
- 76,9%FT20 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 112 | 58,0% |
| Rzuty za dwa | 54 | 77 | 70,1% |
| Rzuty za trzy | 11 | 35 | 31,4% |
| Rzuty wolne | 20 | 26 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | P70 : 74 | 34:37 | 11 | 8 | 2 | |
| 26 maj 2024 | Z75 : 58 | 37:01 | 19 | 9 | 3 | |
| 19 maj 2024 | Z81 : 57 | 35:55 | 21 | 16 | 2 | |
| 13 kwi 2024 | Z75 : 62 | 30:37 | 17 | 6 | 3 | |
| 6 kwi 2024 | Z81 : 56 | 32:06 | 9 | 17 | 5 | |
| 24 mar 2024 | Z115 : 47 | 26:31 | 10 | 5 | 7 | |
| 16 mar 2024 | Z76 : 56 | 32:30 | 7 | 10 | 2 | |
| 9 mar 2024 | Z95 : 85 | 40:10 | 24 | 4 | 6 | |
| 3 mar 2024 | Z104 : 78 | 33:53 | 19 | 11 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z70 : 55 | 29:15 | 7 | 5 | 4 | |
| 17 lut 2024 | Z67 : 54 | 41:21 | 17 | 12 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 25 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 45:21 | 61 | 20,3 | 13,3 | 3,3 | 4,0 | 0,0 | 48,6% | 52,6% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 12:30 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 22:19 | 10 | 10,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 18:20 | 19 | 3,8 | 3,4 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 9,1% | — |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 14:37 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 34:33 | 25 | 12,5 | 8,0 | 2,5 | 6,0 | 1,5 | 45,5% | 28,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 34:00 | 161 | 14,6 | 9,4 | 3,5 | 5,7 | 0,2 | 58,0% | 31,4% | 76,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:07 | 17 | 17,0 | 7,0 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 46,7% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






