Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 136 min | 45:21 |
| Punkty | 61 | 20,3 |
| Zbiórki | 40 | 13,3 |
| — w ataku | 8 | 2,7 |
| — w obronie | 32 | 10,7 |
| Asysty | 10 | 3,3 |
| Przechwyty | 12 | 4,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 3,3 |
| Przewinienia | 14 | 4,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 94 | 31,3 |
- 48,6%FG18 z 37 z gry
- 52,6%3P10 z 19 za trzy
- 100,0%FT15 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 37 | 48,6% |
| Rzuty za dwa | 8 | 18 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 10 | 19 | 52,6% |
| Rzuty wolne | 15 | 15 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (9WBA) w barwach GORYLA PL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 paź 2026 | P75 : 82 | 47:46 | 26 | 10 | 5 | |
| 11 paź 2026 | Z67 : 60 | 45:19 | 12 | 13 | 1 | |
| 27 wrz 2026 | Z72 : 54 | 42:58 | 23 | 17 | 4 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 25 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 45:21 | 61 | 20,3 | 13,3 | 3,3 | 4,0 | 0,0 | 48,6% | 52,6% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 12:30 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 22:19 | 10 | 10,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 18:20 | 19 | 3,8 | 3,4 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 9,1% | — |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 14:37 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 34:33 | 25 | 12,5 | 8,0 | 2,5 | 6,0 | 1,5 | 45,5% | 28,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 34:00 | 161 | 14,6 | 9,4 | 3,5 | 5,7 | 0,2 | 58,0% | 31,4% | 76,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:07 | 17 | 17,0 | 7,0 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 46,7% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






