AndrzejKlimkiewicz
47POST PRIME1. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 168 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 3 drużyny
- 114pktw 12 meczach
- 9,5pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,1%
- 45,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,3%
- 67,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,6%
Średnia ligi to średnia z 139 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 16najwięcej punktówz DACHMUR, 7 gru 2025
- 10najwięcej zbiórekz DACHMUR, 7 gru 2025
- 5najwięcej asystz DACHMUR, 7 gru 2025
- 18najlepszy mecz (EFF)16 pkt, 10 zb, 5 as — z DACHMUR, 7 gru 2025
- 44 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 168 meczów · 13 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5226 min | 31:06 |
| Punkty | 2481 | 14,8 |
| Zbiórki | 569 | 3,4 |
| — w ataku | 69 | 0,4 |
| — w obronie | 500 | 3,0 |
| Asysty | 342 | 2,0 |
| Przechwyty | 280 | 1,7 |
| Bloki | 43 | 0,3 |
| Straty | 351 | 2,1 |
| Przewinienia | 167 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 390 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 1727 | 10,3 |
- 35,9%FG837 z 2330 z gry
- 30,1%3P423 z 1403 za trzy
- 72,7%FT384 z 528 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 837 | 2330 | 35,9% |
| Rzuty za dwa | 414 | 927 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 423 | 1403 | 30,1% |
| Rzuty wolne | 384 | 528 | 72,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów7 razy · ostatnio z NLB, 10 maj 2025
- Mecz 7+ asyst5 razy · ostatnio z FASOLKI, 28 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytów12 razy · ostatnio z TEAM EUROPE, 14 mar 2026
- Mecz 4+ trójki48 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 26 kwi 2026
- Double-double7 razy · ostatnio z FASOLKI, 28 mar 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 2481
- 50 meczówrozegranych meczów: 166
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NLB10 maj 202542pkt7zb4as33eff
DRUZYNA WYBUCH18 sty 202535pkt8zb4as32eff
FOR THE WIN2 kwi 202231pkt7zb3as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






