AndrzejMakowiecki
23MSJ VISION2. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 33 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 4pktw 3 meczach
- 1,3pktna mecz
- 0,7zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 44 min | 14:44 |
| Punkty | 4 | 1,3 |
| Zbiórki | 2 | 0,7 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 1 | 0,3 |
| Asysty | 1 | 0,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 1 | 0,3 |
- 12,5%FG1 z 8 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty za dwa | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 mar 2024 | Z70 : 61 | 6:28 | 2 | 0 | 0 | |
| 17 mar 2024 | P70 : 102 | 31:04 | 2 | 2 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z60 : 57 | 6:40 | 0 | 0 | 0 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 33 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 3 | 20:30 | 6 | 2,0 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 27:37 | 10 | 1,3 | 3,8 | 1,4 | 0,3 | 0,1 | 16,7% | 22,2% | — |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 19:52 | 12 | 1,5 | 2,4 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | — | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 7 | 16:59 | 4 | 0,6 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 0,1 | 18,2% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 3 | 14:44 | 4 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 4 | 12:22 | 5 | 1,3 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






