AndrzejTanski
- 2023–2026
- 44 mecze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 363pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 6,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1755 min | 39:53 |
| Punkty | 363 | 8,3 |
| Zbiórki | 207 | 4,7 |
| — w ataku | 42 | 1,0 |
| — w obronie | 165 | 3,8 |
| Asysty | 301 | 6,8 |
| Przechwyty | 93 | 2,1 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 175 | 4,0 |
| Przewinienia | 87 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 95 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 542 | 12,3 |
- 43,1%FG165 z 383 z gry
- 11,8%3P4 z 34 za trzy
- 43,3%FT29 z 67 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 165 | 383 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 161 | 349 | 46,1% |
| Rzuty za trzy | 4 | 34 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 29 | 67 | 43,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 5 | 32:56 | 30 | 6,0 | 3,0 | 6,0 | 1,2 | 0,4 | 56,0% | — | 33,3% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 4 | 44:46 | 24 | 6,0 | 7,0 | 8,5 | 2,5 | 0,3 | 26,2% | 12,5% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 6 | 43:29 | 51 | 8,5 | 5,7 | 4,8 | 1,5 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 43:03 | 92 | 9,2 | 4,8 | 7,8 | 2,8 | 0,1 | 40,6% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 37:19 | 74 | 8,2 | 4,2 | 8,6 | 2,4 | 0,1 | 56,7% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 38:23 | 92 | 9,2 | 4,4 | 5,3 | 1,8 | 0,2 | 44,8% | 12,5% | 61,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






