Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 179 min | 44:46 |
| Punkty | 24 | 6,0 |
| Zbiórki | 28 | 7,0 |
| — w ataku | 6 | 1,5 |
| — w obronie | 22 | 5,5 |
| Asysty | 34 | 8,5 |
| Przechwyty | 10 | 2,5 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 14 | 3,5 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 49 | 12,3 |
- 26,2%FG11 z 42 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 25,0%FT1 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 42 | 26,2% |
| Rzuty za dwa | 10 | 34 | 29,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 4 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach DACHMUR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 lis 2025 | P58 : 62 | 53:00 | 7 | 9 | 14 | |
| 16 lis 2025 | P73 : 79 | 37:25 | 7 | 4 | 2 | |
| 18 paź 2025 | P53 : 80 | 48:00 | 8 | 7 | 13 | |
| 21 wrz 2025 | P65 : 73 | 40:40 | 2 | 8 | 5 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 5 | 32:56 | 30 | 6,0 | 3,0 | 6,0 | 1,2 | 0,4 | 56,0% | — | 33,3% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 4 | 44:46 | 24 | 6,0 | 7,0 | 8,5 | 2,5 | 0,3 | 26,2% | 12,5% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 6 | 43:29 | 51 | 8,5 | 5,7 | 4,8 | 1,5 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 43:03 | 92 | 9,2 | 4,8 | 7,8 | 2,8 | 0,1 | 40,6% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 37:19 | 74 | 8,2 | 4,2 | 8,6 | 2,4 | 0,1 | 56,7% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 38:23 | 92 | 9,2 | 4,4 | 5,3 | 1,8 | 0,2 | 44,8% | 12,5% | 61,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






