AndrzejTanski
8MSJ VISION2. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 44 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 92pktw 10 meczach
- 9,2pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 5,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 384 min | 38:23 |
| Punkty | 92 | 9,2 |
| Zbiórki | 44 | 4,4 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 35 | 3,5 |
| Asysty | 53 | 5,3 |
| Przechwyty | 18 | 1,8 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 36 | 3,6 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 117 | 11,7 |
- 44,8%FG39 z 87 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 61,9%FT13 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 87 | 44,8% |
| Rzuty za dwa | 38 | 79 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 13 | 21 | 61,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P56 : 61 | 43:55 | 6 | 2 | 9 | |
| 19 lis 2023 | Z76 : 70 | 14:22 | 0 | 1 | 5 | |
| 12 lis 2023 | P65 : 91 | 46:25 | 23 | 8 | 5 | |
| 4 lis 2023 | P76 : 80 | 43:30 | 12 | 1 | 7 | |
| 29 paź 2023 | P49 : 56 | 39:04 | 12 | 6 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P54 : 71 | 42:07 | 7 | 8 | 7 | |
| 15 paź 2023 | Z70 : 46 | 35:38 | 10 | 5 | 4 | |
| 8 paź 2023 | Z54 : 41 | 34:06 | 12 | 7 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z80 : 78 | 36:45 | 4 | 3 | 9 | |
| 24 wrz 2023 | P58 : 87 | 48:00 | 6 | 3 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 5 | 32:56 | 30 | 6,0 | 3,0 | 6,0 | 1,2 | 0,4 | 56,0% | — | 33,3% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 4 | 44:46 | 24 | 6,0 | 7,0 | 8,5 | 2,5 | 0,3 | 26,2% | 12,5% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 6 | 43:29 | 51 | 8,5 | 5,7 | 4,8 | 1,5 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 43:03 | 92 | 9,2 | 4,8 | 7,8 | 2,8 | 0,1 | 40,6% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 37:19 | 74 | 8,2 | 4,2 | 8,6 | 2,4 | 0,1 | 56,7% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 38:23 | 92 | 9,2 | 4,4 | 5,3 | 1,8 | 0,2 | 44,8% | 12,5% | 61,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






