Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 179 min | 25:33 |
| Punkty | 58 | 8,3 |
| Zbiórki | 55 | 7,9 |
| — w ataku | 16 | 2,3 |
| — w obronie | 39 | 5,6 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 73 | 10,4 |
- 33,3%FG19 z 57 z gry
- 18,8%3P3 z 16 za trzy
- 63,0%FT17 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 57 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 41 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 16 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 17 | 27 | 63,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 gru 2025 | P56 : 74 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 paź 2025 | P51 : 53 | 40:12 | 10 | 14 | 0 | |
| 19 paź 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z102 : 59 | 30:03 | 9 | 9 | 3 | |
| 4 paź 2025 | Z76 : 51 | 36:40 | 21 | 12 | 2 | |
| 27 wrz 2025 | P56 : 65 | 32:27 | 6 | 7 | 3 | |
| 20 wrz 2025 | Z57 : 53 | 39:30 | 12 | 13 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 52 mecze · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:33 | 58 | 8,3 | 7,9 | 1,3 | 0,6 | 0,1 | 33,3% | 18,8% | 63,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:13 | 42 | 8,4 | 4,6 | 0,6 | 0,6 | 0,2 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 38:06 | 180 | 16,4 | 10,6 | 1,7 | 0,6 | 0,5 | 50,0% | 36,7% | 72,6% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 48:00 | 27 | 27,0 | 14,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,4% | 66,7% | 63,6% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 41:24 | 180 | 18,0 | 10,9 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 48,9% | 27,8% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 5 | 39:44 | 30 | 6,0 | 8,2 | 1,4 | 0,6 | 1,2 | 29,4% | 20,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 37:31 | 221 | 17,0 | 10,9 | 1,2 | 0,8 | 0,5 | 48,4% | 32,4% | 82,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






