Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 414 min | 41:24 |
| Punkty | 180 | 18,0 |
| Zbiórki | 109 | 10,9 |
| — w ataku | 31 | 3,1 |
| — w obronie | 78 | 7,8 |
| Asysty | 20 | 2,0 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 224 | 22,4 |
- 48,9%FG67 z 137 z gry
- 27,8%3P10 z 36 za trzy
- 75,0%FT36 z 48 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 67 | 137 | 48,9% |
| Rzuty za dwa | 57 | 101 | 56,4% |
| Rzuty za trzy | 10 | 36 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 36 | 48 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P45 : 70 | 43:53 | 9 | 17 | 0 | |
| 14 gru 2024 | Z87 : 85 | 34:25 | 17 | 8 | 2 | |
| 7 gru 2024 | P73 : 83 | 48:00 | 30 | 16 | 1 | |
| 30 lis 2024 | Z67 : 54 | 43:10 | 16 | 10 | 2 | |
| 16 lis 2024 | P44 : 57 | 44:22 | 13 | 7 | 3 | |
| 26 paź 2024 | Z65 : 57 | 41:49 | 16 | 6 | 3 | |
| 19 paź 2024 | Z92 : 57 | 42:17 | 21 | 13 | 4 | |
| 12 paź 2024 | Z86 : 69 | 36:23 | 22 | 7 | 2 | |
| 5 paź 2024 | Z65 : 61 | 48:00 | 13 | 8 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 48 | 31:41 | 23 | 17 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 52 mecze · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:33 | 58 | 8,3 | 7,9 | 1,3 | 0,6 | 0,1 | 33,3% | 18,8% | 63,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:13 | 42 | 8,4 | 4,6 | 0,6 | 0,6 | 0,2 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 38:06 | 180 | 16,4 | 10,6 | 1,7 | 0,6 | 0,5 | 50,0% | 36,7% | 72,6% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 48:00 | 27 | 27,0 | 14,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,4% | 66,7% | 63,6% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 41:24 | 180 | 18,0 | 10,9 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 48,9% | 27,8% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 5 | 39:44 | 30 | 6,0 | 8,2 | 1,4 | 0,6 | 1,2 | 29,4% | 20,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 37:31 | 221 | 17,0 | 10,9 | 1,2 | 0,8 | 0,5 | 48,4% | 32,4% | 82,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






