Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 488 min | 37:31 |
| Punkty | 221 | 17,0 |
| Zbiórki | 142 | 10,9 |
| — w ataku | 41 | 3,2 |
| — w obronie | 101 | 7,8 |
| Asysty | 15 | 1,2 |
| Przechwyty | 10 | 0,8 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 21 | 1,6 |
| Przewinienia | 21 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 64 | 4,9 |
| Ocena (EFF) | 281 | 21,6 |
- 48,4%FG74 z 153 z gry
- 32,4%3P12 z 37 za trzy
- 82,4%FT61 z 74 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 153 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 62 | 116 | 53,4% |
| Rzuty za trzy | 12 | 37 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 61 | 74 | 82,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2024 | Z51 : 48 | 48:00 | 19 | 9 | 2 | |
| 9 cze 2024 | Z65 : 51 | 41:55 | 15 | 15 | 3 | |
| 8 cze 2024 | Z70 : 47 | 37:28 | 13 | 19 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z77 : 25 | 33:22 | 7 | 8 | 1 | |
| 18 maj 2024 | Z65 : 53 | 34:19 | 29 | 10 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 54 | 43:25 | 25 | 12 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | Z68 : 60 | 43:12 | 14 | 5 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z86 : 59 | 40:46 | 24 | 14 | 1 | |
| 16 mar 2024 | Z82 : 57 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 mar 2024 | Z66 : 56 | 43:06 | 30 | 13 | 1 | |
| 2 mar 2024 | Z61 : 59 | 39:07 | 12 | 14 | 2 | |
| 24 lut 2024 | Z52 : 49 | 39:58 | 12 | 18 | 1 | |
| 17 lut 2024 | P58 : 63 | 43:07 | 21 | 5 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 52 mecze · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:33 | 58 | 8,3 | 7,9 | 1,3 | 0,6 | 0,1 | 33,3% | 18,8% | 63,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:13 | 42 | 8,4 | 4,6 | 0,6 | 0,6 | 0,2 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 38:06 | 180 | 16,4 | 10,6 | 1,7 | 0,6 | 0,5 | 50,0% | 36,7% | 72,6% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 48:00 | 27 | 27,0 | 14,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,4% | 66,7% | 63,6% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 10 | 41:24 | 180 | 18,0 | 10,9 | 2,0 | 0,8 | 0,5 | 48,9% | 27,8% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | KK WARSZAWA | 5 | 39:44 | 30 | 6,0 | 8,2 | 1,4 | 0,6 | 1,2 | 29,4% | 20,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 37:31 | 221 | 17,0 | 10,9 | 1,2 | 0,8 | 0,5 | 48,4% | 32,4% | 82,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






