Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 308 min | 38:29 |
| Punkty | 133 | 16,6 |
| Zbiórki | 39 | 4,9 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 20 | 2,5 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 20 | 2,5 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 96 | 12,0 |
- 37,4%FG49 z 131 z gry
- 36,0%3P27 z 75 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 131 | 37,4% |
| Rzuty za dwa | 22 | 56 | 39,3% |
| Rzuty za trzy | 27 | 75 | 36,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 lut 2022 | Z76 : 58 | 47:05 | 13 | 1 | 6 | |
| 13 lut 2022 | Z84 : 64 | 22:48 | 6 | 2 | 1 | |
| 5 gru 2021 | P71 : 73 | 25:34 | 9 | 5 | 1 | |
| 21 lis 2021 | P52 : 73 | 40:01 | 10 | 8 | 4 | |
| 7 lis 2021 | P81 : 94 | 43:52 | 31 | 12 | 2 | |
| 17 paź 2021 | P55 : 84 | 43:49 | 22 | 4 | 3 | |
| 3 paź 2021 | Z86 : 82 | 37:31 | 28 | 2 | 2 | |
| 26 wrz 2021 | Z62 : 60 | 47:13 | 14 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 5 | 32:54 | 37 | 7,4 | 2,8 | 0,8 | 1,4 | 0,0 | 30,4% | 26,5% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 34:14 | 141 | 14,1 | 3,2 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 41,8% | 37,8% | 62,5% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 31:52 | 146 | 14,6 | 3,2 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 41,2% | 37,4% | 63,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 28:41 | 38 | 9,5 | 1,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 35,0% | 33,3% | 0,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 40:05 | 102 | 20,4 | 4,2 | 1,0 | 1,0 | 0,4 | 52,2% | 54,3% | 53,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 29:41 | 117 | 13,0 | 2,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 51,2% | 46,7% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 32:53 | 140 | 14,0 | 3,5 | 1,6 | 0,7 | 0,2 | 43,7% | 35,5% | 60,0% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 35:19 | 170 | 14,2 | 4,3 | 1,6 | 1,3 | 0,4 | 49,6% | 42,1% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 34:04 | 141 | 15,7 | 4,0 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 50,0% | 41,7% | 63,6% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 9 | 21:41 | 69 | 7,7 | 2,4 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 35,9% | 38,8% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 8 | 38:29 | 133 | 16,6 | 4,9 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 37,4% | 36,0% | 61,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






