ArkadiuszStopel
12AVENGALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 91 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 102pktw 5 meczach
- 20,4pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 40:05 |
| Punkty | 102 | 20,4 |
| Zbiórki | 21 | 4,2 |
| — w ataku | 1 | 0,2 |
| — w obronie | 20 | 4,0 |
| Asysty | 5 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 13 | 2,6 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 84 | 16,8 |
- 52,2%FG35 z 67 z gry
- 54,3%3P25 z 46 za trzy
- 53,8%FT7 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 67 | 52,2% |
| Rzuty za dwa | 10 | 21 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 25 | 46 | 54,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 13 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 gru 2024 | P70 : 76 | 41:55 | 22 | 3 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z73 : 65 | 38:22 | 18 | 2 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P62 : 67 | 36:30 | 10 | 1 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P61 : 63 | 48:00 | 19 | 6 | 3 | |
| 13 paź 2024 | P73 : 85 | 35:36 | 33 | 9 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 5 | 32:54 | 37 | 7,4 | 2,8 | 0,8 | 1,4 | 0,0 | 30,4% | 26,5% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 34:14 | 141 | 14,1 | 3,2 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 41,8% | 37,8% | 62,5% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 31:52 | 146 | 14,6 | 3,2 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 41,2% | 37,4% | 63,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 28:41 | 38 | 9,5 | 1,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 35,0% | 33,3% | 0,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 40:05 | 102 | 20,4 | 4,2 | 1,0 | 1,0 | 0,4 | 52,2% | 54,3% | 53,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 29:41 | 117 | 13,0 | 2,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 51,2% | 46,7% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 32:53 | 140 | 14,0 | 3,5 | 1,6 | 0,7 | 0,2 | 43,7% | 35,5% | 60,0% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 35:19 | 170 | 14,2 | 4,3 | 1,6 | 1,3 | 0,4 | 49,6% | 42,1% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 34:04 | 141 | 15,7 | 4,0 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 50,0% | 41,7% | 63,6% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 9 | 21:41 | 69 | 7,7 | 2,4 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 35,9% | 38,8% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 8 | 38:29 | 133 | 16,6 | 4,9 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 37,4% | 36,0% | 61,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






