Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 195 min | 21:41 |
| Punkty | 69 | 7,7 |
| Zbiórki | 22 | 2,4 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 18 | 2,0 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 10 | 1,1 |
| Przewinienia | 14 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 59 | 6,6 |
- 35,9%FG23 z 64 z gry
- 38,8%3P19 z 49 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 64 | 35,9% |
| Rzuty za dwa | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty za trzy | 19 | 49 | 38,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | Z92 : 71 | 39:22 | 17 | 3 | 3 | |
| 22 maj 2022 | Z89 : 78 | 28:10 | 10 | 7 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z80 : 65 | 26:58 | 9 | 2 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P71 : 89 | 8:37 | 15 | 0 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P57 : 84 | 23:30 | 2 | 3 | 2 | |
| 27 mar 2022 | P65 : 75 | 35:19 | 7 | 2 | 4 | |
| 6 mar 2022 | P58 : 78 | 33:17 | 9 | 5 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 5 | 32:54 | 37 | 7,4 | 2,8 | 0,8 | 1,4 | 0,0 | 30,4% | 26,5% | — |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 34:14 | 141 | 14,1 | 3,2 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 41,8% | 37,8% | 62,5% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 31:52 | 146 | 14,6 | 3,2 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 41,2% | 37,4% | 63,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 28:41 | 38 | 9,5 | 1,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 35,0% | 33,3% | 0,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 5 | 40:05 | 102 | 20,4 | 4,2 | 1,0 | 1,0 | 0,4 | 52,2% | 54,3% | 53,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 29:41 | 117 | 13,0 | 2,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 51,2% | 46,7% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 10 | 32:53 | 140 | 14,0 | 3,5 | 1,6 | 0,7 | 0,2 | 43,7% | 35,5% | 60,0% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 35:19 | 170 | 14,2 | 4,3 | 1,6 | 1,3 | 0,4 | 49,6% | 42,1% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 34:04 | 141 | 15,7 | 4,0 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 50,0% | 41,7% | 63,6% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 9 | 21:41 | 69 | 7,7 | 2,4 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 35,9% | 38,8% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 8 | 38:29 | 133 | 16,6 | 4,9 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 37,4% | 36,0% | 61,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






