ArtemSlediuk
21SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 38pktw 6 meczach
- 6,3pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 185 min | 30:47 |
| Punkty | 38 | 6,3 |
| Zbiórki | 32 | 5,3 |
| — w ataku | 12 | 2,0 |
| — w obronie | 20 | 3,3 |
| Asysty | 4 | 0,7 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,3 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 42 | 7,0 |
- 45,2%FG19 z 42 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 42 | 45,2% |
| Rzuty za dwa | 19 | 41 | 46,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P66 : 78 | 16:04 | 4 | 3 | 0 | |
| 3 cze 2023 | P62 : 74 | 14:22 | 2 | 2 | 0 | |
| 28 maj 2023 | Z49 : 40 | 30:37 | 4 | 3 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 36:42 | 6 | 9 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 48:28 | 10 | 8 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z79 : 76 | 38:30 | 12 | 7 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 14:53 | 13 | 4,3 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:33 | 16 | 3,2 | 4,2 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 41,2% | — | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 8 | 26:50 | 56 | 7,0 | 6,0 | 0,6 | 0,3 | 0,4 | 56,1% | 75,0% | 63,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 22:55 | 19 | 2,4 | 3,9 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 8 | 20:08 | 33 | 4,1 | 4,4 | 0,5 | 0,3 | 0,4 | 53,3% | — | 33,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 25:22 | 30 | 5,0 | 5,7 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 61,9% | — | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 24:58 | 75 | 5,4 | 5,1 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 48,5% | 0,0% | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 21:36 | 39 | 3,9 | 4,6 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 41,9% | 0,0% | 37,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 6 | 30:47 | 38 | 6,3 | 5,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 45,2% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






