Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 325 min | 32:31 |
| Punkty | 125 | 12,5 |
| Zbiórki | 27 | 2,7 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 23 | 2,3 |
| Asysty | 46 | 4,6 |
| Przechwyty | 16 | 1,6 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 18 | 1,8 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 127 | 12,7 |
- 37,3%FG41 z 110 z gry
- 29,4%3P20 z 68 za trzy
- 82,1%FT23 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 110 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 21 | 42 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 20 | 68 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 23 | 28 | 82,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | Z92 : 71 | 45:17 | 17 | 3 | 7 | |
| 15 maj 2022 | Z80 : 65 | 42:47 | 21 | 4 | 3 | |
| 8 maj 2022 | P71 : 89 | 38:13 | 18 | 4 | 4 | |
| 24 kwi 2022 | P70 : 80 | 48:00 | 13 | 4 | 7 | |
| 10 kwi 2022 | Z77 : 70 | 44:25 | 16 | 2 | 10 | |
| 3 kwi 2022 | P57 : 84 | 30:40 | 11 | 1 | 3 | |
| 27 mar 2022 | P65 : 75 | 40:22 | 16 | 3 | 7 | |
| 6 mar 2022 | P58 : 78 | 35:27 | 13 | 6 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 84 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 2 | 39:36 | 34 | 17,0 | 5,5 | 6,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 21,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 38:25 | 203 | 14,5 | 5,5 | 5,6 | 1,4 | 0,3 | 44,7% | 26,1% | 83,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 39:39 | 183 | 15,3 | 4,7 | 4,7 | 1,4 | 0,3 | 38,6% | 30,5% | 86,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 39:34 | 208 | 16,0 | 4,8 | 5,5 | 1,4 | 0,2 | 44,9% | 18,5% | 84,8% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 4 | 31:43 | 46 | 11,5 | 3,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 50,0% | 30,0% | 90,5% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 14 | 35:56 | 206 | 14,7 | 3,0 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 43,6% | 42,1% | 95,7% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 5 | 36:49 | 46 | 9,2 | 4,2 | 3,4 | 1,2 | 0,2 | 31,7% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 10 | 32:31 | 125 | 12,5 | 2,7 | 4,6 | 1,6 | 0,5 | 37,3% | 29,4% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 10 | 45:14 | 194 | 19,4 | 5,0 | 3,7 | 1,4 | 0,5 | 44,3% | 34,1% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






