ArturKobialko
40HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 56 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 57pktw 7 meczach
- 8,1pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 208 min | 29:39 |
| Punkty | 57 | 8,1 |
| Zbiórki | 18 | 2,6 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 13 | 1,9 |
| Asysty | 13 | 1,9 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 5 | 0,7 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 18 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 57 | 8,1 |
- 39,2%FG20 z 51 z gry
- 33,3%3P9 z 27 za trzy
- 88,9%FT8 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 51 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 11 | 24 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 8 | 9 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P67 : 74 | 4:22 | 0 | 1 | 1 | |
| 22 maj 2025 | P54 : 66 | 28:01 | 3 | 1 | 0 | |
| 11 maj 2025 | P68 : 70 | 38:47 | 5 | 3 | 7 | |
| 27 kwi 2025 | P70 : 110 | 40:40 | 25 | 2 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z71 : 67 | 42:01 | 6 | 7 | 4 | |
| 6 kwi 2025 | Z78 : 76 | 20:28 | 11 | 0 | 1 | |
| 23 lut 2025 | P51 : 80 | 33:15 | 7 | 4 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 56 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 12:19 | 6 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 30:30 | 69 | 8,6 | 4,4 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 54,7% | 26,7% | 87,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 29:39 | 57 | 8,1 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 0,7 | 39,2% | 33,3% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 18:29 | 54 | 4,5 | 2,4 | 1,5 | 0,4 | 0,1 | 39,6% | 22,2% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 22:12 | 27 | 4,5 | 2,5 | 1,3 | 1,3 | 1,0 | 31,3% | 20,0% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 31:11 | 116 | 10,5 | 3,7 | 2,3 | 0,7 | 0,6 | 51,8% | 52,8% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 8:16 | 7 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:53 | 49 | 12,3 | 5,5 | 2,8 | 1,3 | 1,0 | 40,0% | 31,8% | 76,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 32:39 | 8 | 4,0 | 6,0 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 18,2% | 14,3% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






