ArturSaczuk
10KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 45 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 37pktw 3 meczach
- 12,3pktna mecz
- 8,3zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 91 min | 30:17 |
| Punkty | 37 | 12,3 |
| Zbiórki | 25 | 8,3 |
| — w ataku | 10 | 3,3 |
| — w obronie | 15 | 5,0 |
| Asysty | 5 | 1,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 2 | 0,7 |
| Przewinienia | 11 | 3,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 4,7 |
| Ocena (EFF) | 44 | 14,7 |
- 50,0%FG15 z 30 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 43,8%FT7 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 30 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 15 | 25 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 16 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lis 2023 | P70 : 76 | 16:38 | 8 | 5 | 1 | |
| 15 paź 2023 | Z63 : 51 | 34:58 | 10 | 9 | 3 | |
| 8 paź 2023 | Z61 : 45 | 39:16 | 19 | 11 | 1 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 45 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 38:33 | 75 | 18,8 | 5,3 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 62,0% | 12,5% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 1 | 16:55 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 37:13 | 156 | 17,3 | 6,2 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 53,5% | 18,2% | 72,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 41:04 | 28 | 28,0 | 17,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 56,5% | 28,6% | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 30:17 | 37 | 12,3 | 8,3 | 1,7 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 43,8% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 35:30 | 125 | 15,6 | 7,3 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 47,2% | 28,6% | 68,2% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 26:08 | 9 | 9,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 33,3% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 4 | 30:34 | 42 | 10,5 | 5,8 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 36,4% | 41,7% | 62,5% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 4 | 32:22 | 52 | 13,0 | 6,8 | 0,3 | 2,0 | 0,3 | 44,2% | 14,3% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 31:33 | 118 | 11,8 | 8,2 | 3,1 | 1,8 | 0,3 | 44,1% | 20,0% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






