ArturSaczuk
10INDEX MOCY1. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 45 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 156pktw 9 meczach
- 17,3pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 335 min | 37:13 |
| Punkty | 156 | 17,3 |
| Zbiórki | 56 | 6,2 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 41 | 4,6 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 157 | 17,4 |
- 53,5%FG68 z 127 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 72,0%FT18 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 68 | 127 | 53,5% |
| Rzuty za dwa | 66 | 116 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 18 | 25 | 72,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P52 : 67 | 38:30 | 16 | 2 | 1 | |
| 16 lis 2025 | P56 : 58 | 41:34 | 12 | 6 | 4 | |
| 9 lis 2025 | Z70 : 52 | 39:07 | 21 | 9 | 2 | |
| 26 paź 2025 | Z68 : 57 | 38:52 | 19 | 2 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z62 : 52 | 43:52 | 21 | 11 | 3 | |
| 11 paź 2025 | Z82 : 66 | 31:30 | 25 | 13 | 2 | |
| 5 paź 2025 | Z68 : 57 | 33:30 | 14 | 2 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z79 : 43 | 30:25 | 14 | 9 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P65 : 66 | 37:37 | 14 | 2 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 45 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 38:33 | 75 | 18,8 | 5,3 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 62,0% | 12,5% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 1 | 16:55 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 37:13 | 156 | 17,3 | 6,2 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 53,5% | 18,2% | 72,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 41:04 | 28 | 28,0 | 17,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 56,5% | 28,6% | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 30:17 | 37 | 12,3 | 8,3 | 1,7 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 43,8% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 35:30 | 125 | 15,6 | 7,3 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 47,2% | 28,6% | 68,2% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 26:08 | 9 | 9,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 33,3% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 4 | 30:34 | 42 | 10,5 | 5,8 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 36,4% | 41,7% | 62,5% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 4 | 32:22 | 52 | 13,0 | 6,8 | 0,3 | 2,0 | 0,3 | 44,2% | 14,3% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 31:33 | 118 | 11,8 | 8,2 | 3,1 | 1,8 | 0,3 | 44,1% | 20,0% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






