ArturSaczuk
10INDEX MOCYLiga Mistrzów · 9WBA
- 2020–2026
- 45 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 75pktw 4 meczach
- 18,8pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 154 min | 38:33 |
| Punkty | 75 | 18,8 |
| Zbiórki | 21 | 5,3 |
| — w ataku | 6 | 1,5 |
| — w obronie | 15 | 3,8 |
| Asysty | 3 | 0,8 |
| Przechwyty | 5 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 2,0 |
| Przewinienia | 9 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 71 | 17,8 |
- 62,0%FG31 z 50 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 50 | 62,0% |
| Rzuty za dwa | 30 | 42 | 71,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P50 : 56 | 40:04 | 9 | 3 | 1 | |
| 18 paź 2026 | Z81 : 73 | 41:22 | 29 | 5 | 1 | |
| 11 paź 2026 | P51 : 68 | 38:04 | 19 | 9 | 0 | |
| 4 paź 2026 | Z74 : 60 | 34:40 | 18 | 4 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 45 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 38:33 | 75 | 18,8 | 5,3 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 62,0% | 12,5% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 1 | 16:55 | 2 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 37:13 | 156 | 17,3 | 6,2 | 2,0 | 0,9 | 0,2 | 53,5% | 18,2% | 72,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 41:04 | 28 | 28,0 | 17,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 56,5% | 28,6% | — |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 30:17 | 37 | 12,3 | 8,3 | 1,7 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 43,8% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 35:30 | 125 | 15,6 | 7,3 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 47,2% | 28,6% | 68,2% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 26:08 | 9 | 9,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 33,3% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 4 | 30:34 | 42 | 10,5 | 5,8 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 36,4% | 41,7% | 62,5% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 4 | 32:22 | 52 | 13,0 | 6,8 | 0,3 | 2,0 | 0,3 | 44,2% | 14,3% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 31:33 | 118 | 11,8 | 8,2 | 3,1 | 1,8 | 0,3 | 44,1% | 20,0% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






