BartekJablonowski
22DRUZYNA WYBUCH2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 50 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 60pktw 7 meczach
- 8,6pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 192 min | 27:28 |
| Punkty | 60 | 8,6 |
| Zbiórki | 46 | 6,6 |
| — w ataku | 21 | 3,0 |
| — w obronie | 25 | 3,6 |
| Asysty | 7 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 5 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 73 | 10,4 |
- 47,2%FG25 z 53 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 53,3%FT8 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 53 | 47,2% |
| Rzuty za dwa | 23 | 48 | 47,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 15 | 53,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P46 : 68 | 33:17 | 7 | 5 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z71 : 51 | 34:19 | 16 | 7 | 2 | |
| 22 lis 2025 | Z69 : 49 | 41:53 | 13 | 11 | 3 | |
| 15 lis 2025 | P61 : 70 | 30:13 | 8 | 11 | 2 | |
| 25 paź 2025 | Z69 : 54 | 34:46 | 14 | 8 | 0 | |
| 19 paź 2025 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | P29 : 59 | 17:49 | 2 | 4 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 33:43 | 87 | 9,7 | 6,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 48,2% | 0,0% | 87,5% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 28:22 | 81 | 10,1 | 5,0 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 59,3% | 0,0% | 78,6% |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 42:01 | 15 | 15,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 42,9% | 0,0% | 60,0% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 7 | 27:28 | 60 | 8,6 | 6,6 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 47,2% | 40,0% | 53,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 2 | 27:15 | 28 | 14,0 | 7,0 | 0,5 | 1,5 | 1,0 | 48,0% | 25,0% | 75,0% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 16:34 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 27:07 | 56 | 5,6 | 7,2 | 1,0 | 0,4 | 0,2 | 32,8% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 31:35 | 58 | 5,8 | 5,3 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 38,3% | 33,3% | 42,3% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 2 | 35:13 | 14 | 7,0 | 7,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 0,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






