Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 104 min | 20:45 |
| Punkty | 22 | 4,4 |
| Zbiórki | 18 | 3,6 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 15 | 3,0 |
| Asysty | 3 | 0,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,4 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 32 | 6,4 |
- 47,4%FG9 z 19 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 8 | 15 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z69 : 45 | 28:49 | 13 | 10 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z75 : 50 | 19:25 | 2 | 1 | 1 | |
| 19 paź 2024 | P68 : 77 | 5:19 | 0 | 1 | 0 | |
| 12 paź 2024 | Z67 : 58 | 23:55 | 5 | 2 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | Z59 : 49 | 26:15 | 2 | 4 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 32 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 5 | 20:45 | 22 | 4,4 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,8 | 47,4% | 25,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 18:31 | 47 | 6,7 | 3,1 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 48,4% | 33,3% | 63,6% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 29:15 | 47 | 4,7 | 4,8 | 1,4 | 0,7 | 0,6 | 35,6% | 14,3% | 76,5% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 20:50 | 3 | 1,5 | 4,0 | 0,5 | 1,5 | 0,0 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 15:47 | 14 | 2,8 | 1,4 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






