BartoszGarwolinski

INDEX MOCY10INDEX MOCY2. Liga · 4WBA

  • 2021–2026
  • 89 meczów w karierze
  • 9 sezonów
  • 6 drużyn
  • 15pktw 2 meczach
  • 7,5pktna mecz
  • 3,0zbna mecz
  • 4,5astna mecz

Ostatni mecz

W tych rozgrywkach

KategoriaRazemNa mecz
Minuty77 min38:39
Punkty157,5
Zbiórki63,0
— w ataku00,0
— w obronie63,0
Asysty94,5
Przechwyty00,0
Bloki21,0
Straty31,5
Przewinienia42,0
Przewinienia rywali na nim10,5
Ocena (EFF)2110,5
  • 41,7%FG5 z 12 z gry
  • 40,0%3P4 z 10 za trzy
  • 50,0%FT1 z 2 z wolnych
RzutyTrafioneOddaneSkuteczność
Rzuty z gry51241,7%
Rzuty za dwa1250,0%
Rzuty za trzy41040,0%
Rzuty wolne1250,0%

Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.

Mecze w tych rozgrywkach

DataRywalWynik
21 kwi 2024SPORTOWA WARSZAWAP48 : 7934:07322
14 kwi 2024HANTLE I GARYZ83 : 6343:101247

2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.

Cała kariera

2021–2026 · 89 meczów · 9 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.

Sezon po sezonie

SezonDrużyna
9WBA3. LigaMJSWISH TEAM213:1721,00,51,01,00,5——100,0%
6WBALiga MistrzówCOURT CLAN20:0000,00,00,00,00,0———
5WBALiga MistrzówAVENGA542:54306,05,03,00,40,438,7%28,6%100,0%
5WBA1. LigaINDEX MOCY127:3422,07,02,01,01,025,0%—0,0%
4WBA1. LigaAVENGA1031:18252,52,51,90,30,237,5%33,3%66,7%
4WBA2. LigaINDEX MOCY238:39157,53,04,50,01,041,7%40,0%50,0%
3WBA1. LigaAVENGA1336:45423,23,32,50,40,231,1%25,0%75,0%
2WBA1. LigaAVENGA1129:23312,82,32,11,30,237,9%16,7%80,0%
2WBA2. LigaTHUNDER FALCONS329:44155,04,31,70,70,085,7%100,0%66,7%
1WBA1. LigaAVENGA1132:06615,53,12,30,50,551,2%42,9%53,3%
1WBA2. LigaTHUNDER FALCONS836:40374,63,53,81,40,043,3%14,3%90,9%
UNBA 501. LigaAVENGA620:49172,82,81,50,30,037,5%28,6%50,0%
49. Sezon - Jesień 20211. LigaAVENGA1144:21655,94,22,00,90,137,3%19,4%42,9%
49. Sezon - Jesień 20212. LigaAMIGOS435:14287,04,02,50,50,355,0%42,9%33,3%

Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.

Partnerzy

Sponsorzy

© 2026 Liga WBA · Polityka prywatności

Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Basket, ul. Strumykowa 6g m. 21, 03-138 Warszawa · NIP 5243021542

Partner technologiczny

Liga WBA
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.