BartoszMucharski
33MJSWISH BALLERS3. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 18 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 158pktw 12 meczach
- 13,2pktna mecz
- 9,3zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 504 min | 41:58 |
| Punkty | 158 | 13,2 |
| Zbiórki | 112 | 9,3 |
| — w ataku | 27 | 2,3 |
| — w obronie | 85 | 7,1 |
| Asysty | 42 | 3,5 |
| Przechwyty | 26 | 2,2 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 40 | 3,3 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 230 | 19,2 |
- 51,2%FG64 z 125 z gry
- 21,4%3P6 z 28 za trzy
- 68,6%FT24 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 125 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 58 | 97 | 59,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 28 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 24 | 35 | 68,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P71 : 73 | 44:49 | 16 | 11 | 4 | |
| 18 sty 2025 | Z48 : 33 | 43:43 | 11 | 15 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z61 : 57 | 38:25 | 15 | 11 | 2 | |
| 22 gru 2024 | P42 : 83 | 40:31 | 6 | 9 | 3 | |
| 8 gru 2024 | Z56 : 51 | 44:21 | 17 | 7 | 3 | |
| 1 gru 2024 | Z50 : 47 | 48:00 | 14 | 8 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z72 : 64 | 33:04 | 13 | 10 | 2 | |
| 10 lis 2024 | Z65 : 42 | 40:23 | 9 | 13 | 6 | |
| 19 paź 2024 | Z71 : 61 | 39:04 | 9 | 2 | 3 | |
| 12 paź 2024 | Z66 : 40 | 35:10 | 9 | 7 | 10 | |
| 5 paź 2024 | P49 : 63 | 48:00 | 12 | 7 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | P71 : 75 | 48:00 | 27 | 12 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 18 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 2 | 22:36 | 10 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 66,7% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 12 | 41:58 | 158 | 13,2 | 9,3 | 3,5 | 2,2 | 0,3 | 51,2% | 21,4% | 68,6% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 41:22 | 26 | 26,0 | 12,0 | 6,0 | 8,0 | 2,0 | 80,0% | 66,7% | 0,0% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 2 | 20:55 | 6 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






