BartoszRominiecki
5OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 3WBA
- 2022–2025
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 42pktw 5 meczach
- 8,4pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 158 min | 31:36 |
| Punkty | 42 | 8,4 |
| Zbiórki | 16 | 3,2 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 11 | 2,2 |
| Asysty | 8 | 1,6 |
| Przechwyty | 6 | 1,2 |
| Bloki | 5 | 1,0 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 7,6 |
- 45,7%FG16 z 35 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 50,0%FT10 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 35 | 45,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 32 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 20 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z60 : 53 | 26:06 | 9 | 2 | 4 | |
| 10 gru 2023 | P46 : 50 | 39:55 | 8 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P52 : 85 | 33:22 | 10 | 3 | 1 | |
| 15 paź 2023 | P63 : 97 | 28:43 | 5 | 3 | 1 | |
| 8 paź 2023 | P52 : 60 | 29:52 | 10 | 3 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 19:45 | 16 | 8,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 63,6% | 100,0% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 21:25 | 12 | 2,4 | 4,4 | 0,4 | 1,2 | 0,0 | 26,3% | 0,0% | 33,3% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 31:36 | 42 | 8,4 | 3,2 | 1,6 | 1,2 | 1,0 | 45,7% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 39:10 | 14 | 14,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 45,5% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 31:50 | 71 | 8,9 | 5,4 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 36,8% | 9,1% | 58,8% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 41:03 | 98 | 14,0 | 5,6 | 2,7 | 0,9 | 0,7 | 40,4% | 14,3% | 27,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






