10 grudnia 2023, 18:151. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
OSTAP RUSZTOWANIAgospodarzwynik 46 do 50
MDM SERWISgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Stachowski | 4 | 36:30 | 12 | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 10 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | 19 | 1 |
| Robert Kasprzak | 10 | 35:19 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 5 | 0 | 7 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 2 | -1 |
| Bartosz Rominiecki | 5 | 39:55 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 |
| Rafal Stachowski | 3 | 26:01 | 8 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -11 |
| Mateusz Polosak | 21 | 39:46 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | -5 |
| Sebastain Lukasik | 11 | 34:43 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aleksander Marciniak | 77 | 27:43 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 1 | -8 | -1 |
| Razem | — | 239:57 | 46 | 18 | 53 | 34,0% | 16 | 31 | 2 | 22 | 9,1% | 8 | 15 | 53,3% | 24 | 11 | 13 | 9 | 7 | 3 | 15 | 17 | 19 | 32 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Zakrzewski | 11 | 34:42 | 17 | 7 | 10 | 70,0% | 7 | 10 | 0 | 0 | — | 3 | 6 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | 20 | 1 |
| Mateusz Witek | 2 | 42:43 | 9 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 4 | 0 | 7 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 10 | 2 | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 9 | 6 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 36:28 | 8 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 11 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 11 | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 12 | 8 |
| Igor Zajac | 17 | 25:01 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 6 | 5 |
| Marcin Cetnarowicz | 23 | 31:06 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 12 |
| Piotr Kostur | 10 | 31:37 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -1 |
| Marcin Gutowski | 0 | 30:45 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | -9 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 1:49 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 |
| Pawel Serocki | 3 | 5:45 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | 1 |
| Bartek Weryk | 5 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 50 | 19 | 52 | 36,5% | 18 | 40 | 1 | 12 | 8,3% | 11 | 17 | 64,7% | 40 | 16 | 24 | 12 | 8 | 1 | 21 | 19 | 17 | 51 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | OSTAP RUSZTOWANIA | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/31 · 51,6%, lepszy wynik | 3618/40 · 45,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/22 · 9,1%, lepszy wynik | 31/12 · 8,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/15 · 53,3% | 1111/17 · 64,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 13 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15, lepszy wynik | 21 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






