BartoszTrojgo
24YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 47 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 178pktw 11 meczach
- 16,2pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 435 min | 39:32 |
| Punkty | 178 | 16,2 |
| Zbiórki | 84 | 7,6 |
| — w ataku | 24 | 2,2 |
| — w obronie | 60 | 5,5 |
| Asysty | 32 | 2,9 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 2,3 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 185 | 16,8 |
- 41,9%FG67 z 160 z gry
- 30,5%3P18 z 59 za trzy
- 72,2%FT26 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 67 | 160 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 49 | 101 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 18 | 59 | 30,5% |
| Rzuty wolne | 26 | 36 | 72,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P69 : 91 | 48:00 | 31 | 9 | 1 | |
| 14 gru 2025 | P56 : 89 | 43:42 | 14 | 5 | 3 | |
| 7 gru 2025 | Z65 : 64 | 36:47 | 15 | 9 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z83 : 54 | 32:37 | 20 | 9 | 7 | |
| 23 lis 2025 | Z76 : 51 | 40:57 | 14 | 10 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z75 : 28 | 34:10 | 21 | 6 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P49 : 70 | 41:57 | 10 | 7 | 3 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 90 | 35:55 | 16 | 4 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P57 : 63 | 44:34 | 14 | 10 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 60 | 44:47 | 3 | 6 | 5 | |
| 27 wrz 2025 | Z97 : 35 | 31:31 | 20 | 9 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 47 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 3 | 33:38 | 27 | 9,0 | 3,7 | 1,3 | 1,3 | 0,3 | 34,6% | 30,0% | 60,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 3 | 37:49 | 39 | 13,0 | 8,0 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 44,1% | 45,5% | 40,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 13 | 33:05 | 137 | 10,5 | 7,1 | 4,5 | 1,1 | 0,0 | 36,3% | 18,9% | 76,3% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 11 | 39:32 | 178 | 16,2 | 7,6 | 2,9 | 1,6 | 0,1 | 41,9% | 30,5% | 72,2% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 38:28 | 93 | 11,6 | 5,0 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 31,5% | 22,0% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 9 | 40:21 | 153 | 17,0 | 8,6 | 2,0 | 1,4 | 0,0 | 31,0% | 26,7% | 52,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






