BatuhanKeskintas
12CROSS JEANS LIT3. Liga · 6WBA
- 2023–2026
- 54 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 56pktw 7 meczach
- 8,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 255 min | 36:21 |
| Punkty | 56 | 8,0 |
| Zbiórki | 28 | 4,0 |
| — w ataku | 11 | 1,6 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 15 | 2,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 47 | 6,7 |
- 37,3%FG22 z 59 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 52,2%FT12 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 59 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 22 | 52 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 23 | 52,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P42 : 52 | 22:23 | 6 | 2 | 1 | |
| 17 maj 2025 | P34 : 60 | 40:19 | 4 | 4 | 4 | |
| 11 maj 2025 | P54 : 64 | 40:53 | 10 | 9 | 2 | |
| 26 kwi 2025 | P56 : 81 | 29:07 | 8 | 3 | 0 | |
| 5 kwi 2025 | Z52 : 41 | 36:46 | 6 | 1 | 5 | |
| 22 mar 2025 | Z54 : 51 | 40:49 | 12 | 7 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P51 : 61 | 44:13 | 10 | 2 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:52 | 23 | 4,6 | 2,6 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 45,0% | 50,0% | 42,9% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 24:38 | 41 | 5,1 | 3,3 | 2,4 | 1,8 | 0,1 | 34,8% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 36:21 | 56 | 8,0 | 4,0 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 37,3% | 0,0% | 52,2% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 35:53 | 46 | 5,1 | 3,4 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 31,4% | 0,0% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:35 | 19 | 2,4 | 2,1 | 0,6 | 1,1 | 0,0 | 26,9% | 12,5% | 44,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 28:50 | 35 | 3,5 | 3,3 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 29,8% | 0,0% | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 23:51 | 32 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 37,8% | 10,0% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






