BatuhanKeskintas
12CROSS JEANS LIT3. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 54 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 35pktw 10 meczach
- 3,5pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 288 min | 28:50 |
| Punkty | 35 | 3,5 |
| Zbiórki | 33 | 3,3 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 16 | 1,6 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 14 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 42 | 4,2 |
- 29,8%FG14 z 47 z gry
- 0,0%3P0 z 16 za trzy
- 35,0%FT7 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 47 | 29,8% |
| Rzuty za dwa | 14 | 31 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 16 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 20 | 35,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P50 : 58 | 21:18 | 1 | 4 | 0 | |
| 25 lis 2023 | Z63 : 60 | 25:52 | 2 | 1 | 0 | |
| 19 lis 2023 | Z92 : 65 | 43:34 | 12 | 4 | 4 | |
| 11 lis 2023 | P54 : 56 | 37:34 | 8 | 5 | 5 | |
| 28 paź 2023 | Z49 : 39 | 37:30 | 2 | 4 | 2 | |
| 22 paź 2023 | Z53 : 40 | 25:58 | 0 | 4 | 1 | |
| 14 paź 2023 | Z72 : 47 | 30:03 | 4 | 3 | 3 | |
| 8 paź 2023 | P66 : 73 | 19:10 | 0 | 1 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 33 | 23:48 | 2 | 5 | 2 | |
| 24 wrz 2023 | Z63 : 62 | 23:33 | 4 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:52 | 23 | 4,6 | 2,6 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 45,0% | 50,0% | 42,9% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 24:38 | 41 | 5,1 | 3,3 | 2,4 | 1,8 | 0,1 | 34,8% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 36:21 | 56 | 8,0 | 4,0 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 37,3% | 0,0% | 52,2% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 35:53 | 46 | 5,1 | 3,4 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 31,4% | 0,0% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:35 | 19 | 2,4 | 2,1 | 0,6 | 1,1 | 0,0 | 26,9% | 12,5% | 44,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 28:50 | 35 | 3,5 | 3,3 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 29,8% | 0,0% | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 23:51 | 32 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 37,8% | 10,0% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






