BatuhanKeskintas
12CROSS JEANS LIT2. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 54 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 32pktw 7 meczach
- 4,6pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 167 min | 23:51 |
| Punkty | 32 | 4,6 |
| Zbiórki | 16 | 2,3 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 11 | 1,6 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 26 | 3,7 |
- 37,8%FG14 z 37 z gry
- 10,0%3P1 z 10 za trzy
- 27,3%FT3 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 37 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 13 | 27 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 10 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 11 | 27,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P49 : 51 | 24:30 | 0 | 3 | 1 | |
| 21 maj 2023 | P44 : 67 | 42:52 | 12 | 5 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | P62 : 78 | 20:41 | 6 | 0 | 2 | |
| 15 kwi 2023 | Z76 : 57 | 28:23 | 4 | 3 | 3 | |
| 2 kwi 2023 | Z57 : 55 | 28:46 | 8 | 3 | 0 | |
| 26 mar 2023 | P42 : 68 | 15:19 | 2 | 1 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P45 : 72 | 6:28 | 0 | 1 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:52 | 23 | 4,6 | 2,6 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 45,0% | 50,0% | 42,9% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 24:38 | 41 | 5,1 | 3,3 | 2,4 | 1,8 | 0,1 | 34,8% | 0,0% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 36:21 | 56 | 8,0 | 4,0 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 37,3% | 0,0% | 52,2% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 35:53 | 46 | 5,1 | 3,4 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 31,4% | 0,0% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:35 | 19 | 2,4 | 2,1 | 0,6 | 1,1 | 0,0 | 26,9% | 12,5% | 44,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 28:50 | 35 | 3,5 | 3,3 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 29,8% | 0,0% | 35,0% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 23:51 | 32 | 4,6 | 2,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 37,8% | 10,0% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






