BenedyktMydlowski
21PUMY BETONU2. Liga · 6WBA
- 2024–2025
- 44 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 253pktw 12 meczach
- 21,1pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 532 min | 44:21 |
| Punkty | 253 | 21,1 |
| Zbiórki | 56 | 4,7 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 49 | 4,1 |
| Asysty | 32 | 2,7 |
| Przechwyty | 15 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 41 | 3,4 |
| Przewinienia | 15 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 70 | 5,8 |
| Ocena (EFF) | 172 | 14,3 |
- 40,2%FG84 z 209 z gry
- 26,5%3P18 z 68 za trzy
- 77,9%FT67 z 86 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 84 | 209 | 40,2% |
| Rzuty za dwa | 66 | 141 | 46,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 68 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 67 | 86 | 77,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z60 : 54 | 48:00 | 17 | 6 | 2 | |
| 7 cze 2025 | Z43 : 33 | 45:10 | 14 | 3 | 2 | |
| 31 maj 2025 | Z77 : 73 | 53:00 | 26 | 5 | 2 | |
| 25 maj 2025 | Z105 : 54 | 39:38 | 34 | 9 | 5 | |
| 18 maj 2025 | Z80 : 65 | 38:51 | 27 | 5 | 4 | |
| 10 maj 2025 | Z67 : 61 | 48:00 | 22 | 3 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P55 : 60 | 48:00 | 20 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 62 | 40:37 | 23 | 6 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | Z57 : 47 | 46:10 | 18 | 4 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z84 : 55 | 38:46 | 19 | 5 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z69 : 67 | 40:19 | 17 | 6 | 5 | |
| 23 lut 2025 | P59 : 67 | 45:43 | 16 | 0 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 44 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 12 | 41:01 | 257 | 21,4 | 5,0 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 40,3% | 22,2% | 87,1% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 44:21 | 253 | 21,1 | 4,7 | 2,7 | 1,3 | 0,1 | 40,2% | 26,5% | 77,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 44:24 | 176 | 22,0 | 6,1 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 40,1% | 39,1% | 67,3% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 12 | 43:15 | 270 | 22,5 | 6,0 | 4,7 | 1,0 | 0,2 | 40,1% | 26,7% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






