CaglarCaliskan
7HUTNICZE WILKI1. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 31 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 120pktw 8 meczach
- 15,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 275 min | 34:23 |
| Punkty | 120 | 15,0 |
| Zbiórki | 20 | 2,5 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 14 | 1,8 |
| Asysty | 28 | 3,5 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 102 | 12,8 |
- 44,1%FG41 z 93 z gry
- 32,6%3P14 z 43 za trzy
- 72,7%FT24 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 93 | 44,1% |
| Rzuty za dwa | 27 | 50 | 54,0% |
| Rzuty za trzy | 14 | 43 | 32,6% |
| Rzuty wolne | 24 | 33 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P68 : 73 | 37:55 | 15 | 2 | 3 | |
| 19 maj 2024 | P74 : 84 | 8:11 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P73 : 79 | 38:19 | 19 | 2 | 3 | |
| 21 kwi 2024 | Z100 : 73 | 28:34 | 10 | 3 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 85 | 45:04 | 30 | 4 | 5 | |
| 24 mar 2024 | Z85 : 53 | 36:46 | 16 | 2 | 5 | |
| 10 mar 2024 | Z77 : 73 | 38:15 | 17 | 4 | 6 | |
| 25 lut 2024 | Z77 : 74 | 41:57 | 13 | 3 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 31 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 33:30 | 142 | 20,3 | 4,3 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 46,7% | 34,0% | 73,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 24:48 | 115 | 14,4 | 2,8 | 3,9 | 1,4 | 0,1 | 45,5% | 41,3% | 69,6% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 34:23 | 120 | 15,0 | 2,5 | 3,5 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 32,6% | 72,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 6 | 41:14 | 115 | 19,2 | 4,7 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 43,8% | 32,7% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






