ClementLe Jean
40OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 55 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 124pktw 12 meczach
- 10,3pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 379 min | 31:34 |
| Punkty | 124 | 10,3 |
| Zbiórki | 60 | 5,0 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 50 | 4,2 |
| Asysty | 17 | 1,4 |
| Przechwyty | 9 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 32 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 140 | 11,7 |
- 44,8%FG39 z 87 z gry
- 37,0%3P17 z 46 za trzy
- 74,4%FT29 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 87 | 44,8% |
| Rzuty za dwa | 22 | 41 | 53,7% |
| Rzuty za trzy | 17 | 46 | 37,0% |
| Rzuty wolne | 29 | 39 | 74,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z62 : 57 | 37:28 | 11 | 6 | 0 | |
| 24 maj 2026 | P66 : 68 | 26:34 | 10 | 6 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 59 | 36:02 | 7 | 8 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z60 : 39 | 31:58 | 7 | 8 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z87 : 67 | 32:51 | 15 | 7 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P49 : 58 | 48:00 | 15 | 2 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P38 : 53 | 31:36 | 4 | 5 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P67 : 74 | 25:36 | 10 | 5 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z77 : 45 | 22:58 | 10 | 4 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z79 : 60 | 30:19 | 9 | 4 | 3 | |
| 8 mar 2026 | Z53 : 51 | 30:52 | 13 | 4 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z78 : 71 | 24:37 | 13 | 1 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 31:34 | 124 | 10,3 | 5,0 | 1,4 | 0,8 | 0,1 | 44,8% | 37,0% | 74,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:55 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 42,9% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 31:06 | 14 | 3,5 | 6,3 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 25,0% | 15,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 26:57 | 75 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 39,3% | 35,1% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 29:48 | 51 | 5,1 | 4,9 | 1,0 | 0,9 | 0,2 | 34,4% | 21,2% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 5 | 22:29 | 35 | 7,0 | 3,0 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 35,3% | 30,4% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 20:10 | 46 | 5,8 | 2,5 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 37,5% | 42,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 7 | 20:55 | 43 | 6,1 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 34,2% | 30,0% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






