DanielRomanik
19GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2020–2026
- 113 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 3 drużyny
- 89pktw 9 meczach
- 9,9pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 309 min | 34:23 |
| Punkty | 89 | 9,9 |
| Zbiórki | 59 | 6,6 |
| — w ataku | 21 | 2,3 |
| — w obronie | 38 | 4,2 |
| Asysty | 7 | 0,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 6 | 0,7 |
| Straty | 7 | 0,8 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 136 | 15,1 |
- 65,1%FG41 z 63 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 63 | 65,1% |
| Rzuty za dwa | 41 | 61 | 67,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P49 : 51 | 38:22 | 8 | 8 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z60 : 51 | 35:04 | 8 | 7 | 1 | |
| 8 gru 2024 | P52 : 72 | 29:55 | 2 | 4 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 64 | 30:00 | 0 | 6 | 1 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 58 | 39:01 | 10 | 5 | 0 | |
| 19 lis 2024 | Z55 : 45 | 38:51 | 13 | 7 | 2 | |
| 10 lis 2024 | Z104 : 49 | 34:43 | 22 | 10 | 1 | |
| 20 paź 2024 | P48 : 51 | 37:45 | 13 | 7 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P58 : 64 | 25:46 | 13 | 5 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 113 meczów · 13 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 30:24 | 28 | 5,6 | 4,8 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 39,3% | 0,0% | 46,2% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 26:15 | 42 | 4,2 | 3,9 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 73,1% | 0,0% | 28,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 31:21 | 87 | 7,9 | 4,4 | 1,4 | 1,3 | 0,5 | 70,9% | 0,0% | 47,4% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 1 | 19:34 | 3 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 23:51 | 44 | 4,4 | 3,4 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 57,6% | — | 54,5% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:23 | 89 | 9,9 | 6,6 | 0,8 | 1,2 | 0,7 | 65,1% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 30:50 | 136 | 11,3 | 5,2 | 2,1 | 0,8 | 0,4 | 67,0% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 37:53 | 8 | 8,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 24:53 | 77 | 7,7 | 4,3 | 1,6 | 0,9 | 0,8 | 57,9% | 0,0% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 22:16 | 32 | 4,0 | 3,4 | 0,5 | 0,4 | 0,3 | 57,7% | — | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 6 | 24:41 | 36 | 6,0 | 4,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 53,8% | 100,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 9 | 24:54 | 35 | 3,9 | 4,6 | 0,9 | 1,1 | 0,0 | 53,3% | 0,0% | 30,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 6 | 23:51 | 17 | 2,8 | 4,3 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 46,7% | 0,0% | 60,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 5 | 19:10 | 21 | 4,2 | 3,4 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 52,6% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 10 | 30:28 | 72 | 7,2 | 6,3 | 1,3 | 1,4 | 0,6 | 50,8% | 0,0% | 35,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






