DanielRomanik
19GET WOW TEAM2. Liga · 4WBA
- 2020–2026
- 113 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 3 drużyny
- 136pktw 12 meczach
- 11,3pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 370 min | 30:50 |
| Punkty | 136 | 11,3 |
| Zbiórki | 62 | 5,2 |
| — w ataku | 26 | 2,2 |
| — w obronie | 36 | 3,0 |
| Asysty | 25 | 2,1 |
| Przechwyty | 10 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 6 | 0,5 |
| Przewinienia | 32 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 191 | 15,9 |
- 67,0%FG63 z 94 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 50,0%FT10 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 63 | 94 | 67,0% |
| Rzuty za dwa | 63 | 92 | 68,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 20 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2024 | Z79 : 71 | 30:11 | 14 | 4 | 3 | |
| 26 maj 2024 | P73 : 74 | 36:04 | 17 | 8 | 1 | |
| 19 maj 2024 | Z52 : 44 | 30:23 | 4 | 1 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | Z98 : 45 | 30:18 | 27 | 7 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | Z75 : 59 | 19:31 | 4 | 3 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z81 : 69 | 40:01 | 12 | 6 | 3 | |
| 24 mar 2024 | Z77 : 61 | 26:46 | 13 | 4 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 40 | 30:19 | 10 | 7 | 7 | |
| 10 mar 2024 | Z70 : 40 | 29:23 | 6 | 9 | 2 | |
| 3 mar 2024 | Z61 : 58 | 43:25 | 12 | 4 | 3 | |
| 24 lut 2024 | Z74 : 53 | 24:31 | 11 | 2 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P54 : 63 | 29:03 | 6 | 7 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 113 meczów · 13 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 30:24 | 28 | 5,6 | 4,8 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 39,3% | 0,0% | 46,2% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 26:15 | 42 | 4,2 | 3,9 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 73,1% | 0,0% | 28,6% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 31:21 | 87 | 7,9 | 4,4 | 1,4 | 1,3 | 0,5 | 70,9% | 0,0% | 47,4% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 1 | 19:34 | 3 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 23:51 | 44 | 4,4 | 3,4 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 57,6% | — | 54,5% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:23 | 89 | 9,9 | 6,6 | 0,8 | 1,2 | 0,7 | 65,1% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 30:50 | 136 | 11,3 | 5,2 | 2,1 | 0,8 | 0,4 | 67,0% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 37:53 | 8 | 8,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 24:53 | 77 | 7,7 | 4,3 | 1,6 | 0,9 | 0,8 | 57,9% | 0,0% | 73,3% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 22:16 | 32 | 4,0 | 3,4 | 0,5 | 0,4 | 0,3 | 57,7% | — | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 6 | 24:41 | 36 | 6,0 | 4,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 53,8% | 100,0% | 77,8% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 9 | 24:54 | 35 | 3,9 | 4,6 | 0,9 | 1,1 | 0,0 | 53,3% | 0,0% | 30,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 6 | 23:51 | 17 | 2,8 | 4,3 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 46,7% | 0,0% | 60,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 5 | 19:10 | 21 | 4,2 | 3,4 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 52,6% | 0,0% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 10 | 30:28 | 72 | 7,2 | 6,3 | 1,3 | 1,4 | 0,6 | 50,8% | 0,0% | 35,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






