DanielWisniewski
44AMBITNI AMATORZY3. Liga · 3WBA
- 2022–2024
- 29 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 94pktw 8 meczach
- 11,8pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 37:39 |
| Punkty | 94 | 11,8 |
| Zbiórki | 27 | 3,4 |
| — w ataku | 8 | 1,0 |
| — w obronie | 19 | 2,4 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 12 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 26 | 3,3 |
| Przewinienia | 4 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,8 |
- 40,4%FG42 z 104 z gry
- 12,8%3P5 z 39 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 104 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 37 | 65 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 5 | 39 | 12,8% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 lis 2023 | Z78 : 67 | 25:26 | 8 | 3 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 85 | 38:34 | 13 | 2 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P51 : 58 | 41:23 | 6 | 2 | 1 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 69 | 41:08 | 12 | 6 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P41 : 77 | 38:53 | 8 | 3 | 1 | |
| 8 paź 2023 | P72 : 79 | 39:40 | 15 | 6 | 3 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 54 | 48:00 | 22 | 4 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | P62 : 63 | 28:06 | 10 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 29 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 19:41 | 3 | 1,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 8,3% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 37:39 | 94 | 11,8 | 3,4 | 1,6 | 1,5 | 0,1 | 40,4% | 12,8% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 39:01 | 119 | 13,2 | 2,4 | 1,8 | 1,9 | 0,1 | 39,4% | 24,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 25:56 | 39 | 4,3 | 2,7 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 20,0% | 17,2% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






