DariuszRegula
6HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 5WBA
- 2023–2026
- 68 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 49pktw 9 meczach
- 5,4pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 259 min | 28:44 |
| Punkty | 49 | 5,4 |
| Zbiórki | 12 | 1,3 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 11 | 1,2 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 0,8 |
| Przewinienia | 7 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 23 | 2,6 |
- 23,8%FG15 z 63 z gry
- 24,1%3P14 z 58 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 63 | 23,8% |
| Rzuty za dwa | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty za trzy | 14 | 58 | 24,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P72 : 75 | 12:24 | 0 | 1 | 0 | |
| 8 gru 2024 | P56 : 74 | 27:01 | 3 | 0 | 1 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 74 | 37:07 | 5 | 0 | 2 | |
| 24 lis 2024 | Z72 : 66 | 27:04 | 5 | 1 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z68 : 66 | 41:08 | 6 | 4 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P76 : 92 | 33:22 | 9 | 1 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z85 : 73 | 25:36 | 9 | 0 | 3 | |
| 6 paź 2024 | P91 : 129 | 23:58 | 6 | 1 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z20 : 0 | 30:56 | 6 | 4 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 68 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 31:37 | 34 | 6,8 | 1,6 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 25,5% | 22,5% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 14 | 41:29 | 148 | 10,6 | 2,4 | 2,9 | 0,7 | 0,0 | 26,7% | 25,0% | 80,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 40:46 | 12 | 12,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 26,7% | 21,4% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 31:34 | 78 | 7,8 | 1,5 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 32,6% | 22,7% | 33,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 18:51 | 27 | 2,7 | 0,9 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 20,9% | 23,7% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 28:44 | 49 | 5,4 | 1,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 23,8% | 24,1% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 8 | 14:45 | 11 | 1,4 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 12,9% | 12,0% | — |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 1 | 39:37 | 6 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 18,2% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:03 | 93 | 9,3 | 2,0 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 25,8% | 24,8% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






